X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

AGROTURYSTYKA WIECZOREK

Zobacz szczegóły Kleszczewo 12b
11-513 Miłki
tel. 669­ 137 766

Wypoczynek na Mazurach

Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspaniały wypoczynek na Mazurach; żeglarzy, wodniaków, wędkarzy, turystów. Kleszczewo - atrakcyjne położone nad jeziorem Wojnowo - Szlak Wielkich Jezior Mazurskich - oraz szeroka oferta turystyczna zaspokoi oczekiwania Gości. Kleszczewo znajduje się w odległości 10 km na południe od Giżycka. (mapka)
 
Wypoczynek na Mazurach, w naszym agroturystycznym letnisku, w ciszy, spokoju, z dala od zgiełku, w znakomitym klimacie, wśród wspaniałych krajobrazów, w bezpośrednim kontakcie z naturą - to prawdziwe Mazury - u nas można je dotknąć. Na Mazurach jest pięknie.
 
Nasze domki i pokoje wczasowe zawsze gotowe do przyjęcia miłych gości. 
 
Dwa murowane, dobrze wyposażone, domki letniskowe, parking na terenie portu jachtowego, przyczepy campingowe, pole namiotowe, pole campingowe nad brzegiem jeziora Wojnowo.
 
Bardzo dobre położenie, pomiędzy Mikołajkami a Giżyckiem, stanowi znakomitą bazę wypadową na zwiedzanie dużej ilości ciekawych miejsc, zabytków, bunkrów, widoków itp. gęsto rozrzuconych w okolicy. Mazury słyną z mnogości takich miejsc.
 
Zapewniamy miejsca do grillowania, na mniej dobrą pogodę - zadaszenia.
Dla miłośników wędkarstwa łodzie wędkarskie, wiosłowe i pomosty.
 
Wiejski klimat także w postaci możliwości zakupu produktów żywnościowych bezpośrednio od gospodarzy.
 
Jeżeli wypoczynek na Mazurach, w ciszy i spokoju, w bezpośrednim kontakcie z naturą, jednak z dostępem do nowoczesnych usług turystycznych i wypoczynkowych, to tylko Mazury, jezioro Wojnowo, Kleszczewo.
 
Mazury - pokoje i domki wczasowe
 
Nasze pokoje i domki wczasowe oferujemy osobom indywidualnie wypoczywającym i całym rodzinom.
 
W każdym pokoju Internet i telewizja
 
Wolnostojący, ustronny, piętrowy domek wczasowy. Ponadto do wynajęcia pokoje 6, 4 i 2 osobowe. Taras wypoczynkowy z widokiem na jezioro.
 
Pokoje do wynajęcia wykończone w drewnie i innych materiałach zapewniających przyjemny wypoczynek.
 
Do dyspozycji wczasowiczów, turystów, gości portu jachtowego pralnia i suszarnia.
 
Wszystkie pokoje z aneksem kuchennym i łazienką; w wyposażeniu naczynia, sztućce, lodówka. Pełne możliwości sporządzania posiłków we własnym zakresie, co znakomicie obniża koszty wypoczynku i uniezależnia od narzuconych pór posiłków. Daje swobodę czasową.
 
W każdym pokoju telewizor na niespotykany dotąd przypadek mniej wspaniałej pogody lub warty grzechu chwilowego zerwania z obcowania z naturą dobry program, film.
 
Do dyspozycji także pole campingowe wraz z przyczepami 
do wynajęcia.
 
Pole namiotowe z miejscem na ognisko.
 
Na Mazurach jest zawsze dobra pogoda!
 
Serdecznie zapraszamy!