X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pensjonat WEJSUNEK**

Zobacz szczegóły Wejsuny 13B
12-220 Ruciane-Nida
tel. (87) 423 14 84

Camping położony jest nad malowniczym jeziorem Wejsunek. Miejsce to jest oazą dla ludzi szukających wypoczynku i chcących spędzić CZAS w milej i przyjaznej atmosferze jaką stwarzają właściciele. Tutaj poczujesz się jak w domu.

Obiekt jest strzeżony i ogrodzony dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie. Plac zabaw roztaczający się nad piaszczystym brzegiem jeziora stanie się ulubionym miejscem Twojego dziecka. Na miejscu znajduje się sklep spożywczy i bar szybkiej obsługi. Jeśli jednak chcesz zjeść pyszny obiad to 20 metrów od obiektu znajduje się restauracja.
 
Wędkarze znajdą tutaj również coś dla siebie, mają oni możliwość korzystania z oddzielnych pomostów wędkarskich: ścieżki przy domku nr 8 i 3, na miejscu można wypożyczyć łódkę na ryby.
 
Camping Wejsunek oferuje pole campingowe i jak również 11 domków do wynajęcia.
Na campingu znajdują się umywalki, prysznice i toalety (w tym również dla niepełnosprawnych).
 
Pensjonat WEJSUNEK jest to obiekt całoroczny z 5 pokojami 2-osobowymi, 5 pokojami 3-osobowymi i 1 pokojem dla osóby niepełnosprawnej do wykorzystania przez cały rok, w pięknym i spokojnym miejscu zdala od miejskiego zgiełku i hałasu.
 
Oddajemy dla Państwa dwa pomosty rybackie znajdujące się wśród trzcin z dala od domków i campingu, gdzie spokój i cisza pozwala na podziwianie przyrody, pięknych widoków i niesamowitych wrażeń przy połowie ryb.
 
Dwugwiazdkowy Camping "WEJSUNEK" ma również wiele innych zalet, które dostrzegą Państwo na miejscu.
 
Wiesława i Kazimierz Zakrzewscy
Zapraszamy