X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Apartament Panorama

Zobacz szczegóły Nadjeziorna 23/13
19-300 Ełk
tel. 519-517-322

 

Planujesz rodzinny wypad na Mazury? A może wspólnie z przyjaciółmi zamierzacie zwiedzić ten niezwykły rejon Polski? Ełk jest najludniejszym i największym miastem na Mazurach! Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty! Apartament Panorama usytuowany jest w centrum Ełku, co stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta i jego okolic.

 

posiada dwie sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym, który jest w pełni wyposażonych. 

Z okien roztacza się piękny widok na jezioro oraz promenadę, na którą wychodzi się wprost z apartamentu. 

Przy promenadzie znajduje się wiele klimatycznych kafejek i restauracji, gdzie można dobrze zjeść, a także odpocząć i posłuchać muzyki. Blisko jest też plaża miejska, plac zabaw dla dzieci, park oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów.  

 

Obecnie Ełk jest jednym z najbardziej znanych miast mazurskich i stanowi duży ośrodek turystyczny, oferując odwiedzającym wiele ciekawych miejsc i atrakcji. Pasjonaci historii odnajdą się w Muzeum Historycznym, Muzeum Kropli Wody bądź Muzeum Zabytków Kolejnictwa. Na terenie gminy znajduje się również kilka zabytków, w tym zespół dworski w Stradunach, młyn wodny w Nowej Wsi Ełckiej a także obiekty sakralne. Jednym z ważniejszych walorów Ełku są oczywiście liczne jeziora znajdujące się w pobliżu miasta, w tym położone bezpośrednio przy nim jezioro Ełckie, Selmęt Wielki i Mały czy Sunowo.