X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Dom Gościnny Młynowo

Zobacz szczegóły Młynowo 39a
11-700 Mrągowo
tel. 609 909 121

 

Zapraszamy do wynajęcia pokoi w całorocznym domu gościnnym,

położonym w Młynowie ok.1km od Mrągowa - polskiej stolicy Country.

Dom położony nad zarybionym stawem (lin, karaś, płotka), na dużej, ogrodzonej i oświetlonej, ok. 30-arowej działce.

Obiekt jest przeznaczony do wypoczynku maksymalnie dla 10 osób. 

 

OPIS OBIEKTU:

Na parterze: 2 pokoje typu studio (2 pokoje 2-osobowe + łazienka z natryskiem i wc),  pokój 2-osobowy z łazienką (natrysk + wc), kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, komplet naczyń itp.); w każdym pokoju tv.

Do dyspozycji gości duża ogrodzona działka, zarybiony staw, plac zabaw dla dzieci (bezpiecznie odgrodzony od stawu płotem), grill, wiata ogrodowa.

Dom posiada centralne ogrzewanie.

 

WAŻNE INFORMACJE:

Do jeziora Czos i plaży miejskiej jest ok.500m; nad jeziorem wypożyczalnia sprzętu wodnego, kąpielisko strzeżone, amfiteatr znany z transmisji telewizyjnych (odbywa się tu m.in. Piknik Country) i wiele innych atrakcji (w pobliżu m.in. Miasteczko Cuntry Mrongoville).

Sklep spożywczy - ok.500m, bar ok.300m

W pobliżu bezpieczne trasy spacerowe i rowerowe. 

 

ATRAKCJE:

W pobliżu w Mrągowie ok. 1 km  są liczne lokale gastronomiczne i rozrywkowe

Mrągowo jest miastem Festiwali i koncertów. Koncertowy sezon rozpoczyna się już na początku lipca, kiedy to z całej Polski przyjeżdżają kabarety i doskonali prześmiewcy na Mazurską Noc Kabaretową. Potem, w ostatni weekend lipca, odbywa się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Country - Piknik Country, a zaraz po nim, na początku sierpnia - Festiwal Kultury Kresowej. W mrągowskim amfiteatrze odbywają się również pozafestiwalowe koncerty - występowali tu już: Budka Suflera, Lady Pank, Wilki, Ich Troje.

Miasteczko Westernowe Mrongoville - Codziennie fascynujący program artystyczny, pokazy kaskaderskie, zabawa z kowbojami, zwiedzanie wioski indiańskiej oraz Rancho Farmera z parkiem zwierząt. Miasteczko westernowe Mrongoville to wspaniała zabawa, niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji dla całej rodziny.

W odległości 5 km jest nowy wyciąg narciarski na Górze Czterech Wiatrów.