X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

KLUB MAZURSKI

Zobacz szczegóły Wejsuny 27B
12-222 Wejsuny
tel. 603 068 359

Położenie w środku Puszczy Piskiej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich sprzyja miłemu wypoczynkowi w czasie urlopu jak i wypadom weekendowym.

Jeśli cenisz sobie dobry wypoczynek w miłej atmosferze, lubisz aktywnie spędzać wolny czas oraz jeśli lubisz domową kuchnię to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Ośrodek znajduje się nad jez. Wejsunek w niedalekiej odległości od jez. Warnołty - 700m, jez. Bełdany  - 2 km, jez. Śniardwy – 5 km, jez. Jegocin – 3 km.
 
Pokoje:         
Pokoje wyposażone są w łóżka pojedyncze lub podwójne,  łazienki z WC,  suszarki.  W większych pokojach są lodówki. Istnieje możliwość dostawki.  Oferujemy pokoje 2,3,4 – osobowe.
 
Pokoje Studio:        
Pokój Studio  składa się z dwóch sypialni, dwóch łazienek z WC, dużego tarasu.  Znajduje się w nim czajnik i lodówka.
Drugi pokój studio  składa się z dwóch pokoi, posiada  jedną łazienkę z WC;   czajnik i lodówkę.
 
Domki do 5 osób:    
Domki są jednopoziomowe.  Mieszczą maksymalnie 5 osób. Posiadają dwa pokoje - dwu osobowy i jedno osobowy – (łóżka pojedyncze) oraz salonik  z rozkładaną wersalką , łazienkę z WC, lodówkę i czajnik.
Domki do 9 osób:      
Domki są dwupoziomowe . Mieści się w nich maksymalnie 9 osób. Posiadają: salonik, 3 pokoje oraz 2 łazienki z WC, lodówkę i czajnik. Na parterze jest salon posiadający dwuosobową wersalkę oraz sypialnia z podwójnym łóżkiem. Na piętrze mieszczą się dwa pokoje: pokój 3-osobowy z trzema pojedynczymi łóżkami oraz pokój 2-osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami.
 
DOMKI  NIE  POSIADAJĄ KUCHNI max obciążenie sieci – 6Am