X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

BIAŁY DWOREK

Zobacz szczegóły Maróz 16
11-015 Olsztynek
tel. 508 345 528

Oferujemy państwu wypoczynek w malowniczo położonym
Białym Dworku
w pobliżu jeziora Maróz.
 
Jest to idealne miejsce dla wędkarzy jak i miłośników przyrody. Świeże powietrze, piękne krajobrazy jak i sam urok tego miejsca sprawia, ze pobyt w pensjonacie będzie dla państwa niezapomnianym przeżyciem. Wokół znajdują się lasy obfitujące w runo leśne.
 
Niezależnie od pory roku Maróz jest miejscem godnym odwiedzenia. Usytuowanie obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch ośrodków wypoczynkowych: WDW "Warmia" Maróz k/Waplewa oraz "Syrenka" stwarzają możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji : kina, wypożyczali sprzętu wodnego, rowerów, korzystania z wydzielonych w jeziorze basenów z ratownikami, plaży i stanowisk dla wędkarzy.
 
Biały Dworek dysponuje 15 miejscami noclegowymi z węzłami sanitarnymi, pokoje 2,3,4 osobowe, pełne wyposażenie kuchenne, TV/SAT. Teren posesji ogrodzony, z parkingiem i grillem ogrodowym, ponadto do dyspozycji goci dwuosobowy "Domek pod Sosnami.
 
W Białym Dworku do Państwa dyspozycji są:
parter: 1 pokój 2 osobowy 1 łazienka
piętro: 2 pokoje 2 osobowe
            1 pokój 3 osobowy
            1 pokój 3/4 osobowy
            2 łazienki
 
“Przyjeżdżając do Pensjonatu Biały Dworek wiosną powita Cię śpiew żurawi, latem do Twojego pokoju dojdzie zapach siana i rechot żab, jesienią pożegnasz odlatujące klucze dzikich gęsi a zimą zobaczysz piękne skute lodem jeziora i białą szadź..”