X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Gościniec Relax w Pieckach koło Mrągowa

Zobacz szczegóły Świerkowa 2
11-710 Piecki
tel. 89 742 10 84

Oferujemy noclegi na Mazurach  w miejscowosci Piecki koło Mrągowa – czyli w miejscu idealnie nadającym się na punkt wypadowy do największych atrakcji turystycznych regionu  Warmii i Mazur.
Nasze pokoje gościnne - agroturystyka na Mazurach idealnie nadają się na aktywny i ciekawy urlop w tym regionie Polski zwanym Krainą Tysiąca Jezior.
 
Gościniec Relax Mazury to nie tylko kwatery na Mazurach ale także znakomita mazurska kuchnia serwowana w Barze Restauracyjnym znanym przede wszystkim z domowego charakteru dań oraz ryb pochodzących z okolicznych jezior.
 
Organizujemy także imprezy okolicznościowe – małe wesela, stypy, przyjęcia komunijne, urodzinowe…
 
Zapraszamy na wakacje, ferie i weekendy na Mazurach !!
 
Gościniec "Rerlax" należy do Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Turystyki Wiejskiej w Pieckach, które zrzesza większość obiektów noclegowych o charakterze agroturystycznym w regionie. Z tego względu jesteśmy w stanie zorganizować nocleg z wyżywieniem i całym programem dla kilkudziesięciu osób.
 
walorom przyrodniczym z powodzeniem rozwija się tu turystyka kajakowa, rowerowa i konna. Wśród atrakcji przyrodniczych można wymienić szlak rzeki Krutyni, który przepływa przez rezerwaty, jeziora w otoczeniu pięknych krajobrazów. Jest jednym z najciekawszych szlaków nizinnych w całej Europie.