X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Dom Letniskowy w Pobliżu 6 Jezior

Zobacz szczegóły Przytuły 16
11-600 Węgorzewo
tel. 889 094 385

 

Zapraszamy Państwa do wynajęcia domu całorocznego
położonego w miejscowości Przytuły
między Węgorzewem a Giżyckiem.

 

Giżycko jest dynamicznie zmieniającą się miejscowością na Mazurach, gdzie historyczne zabytki są wspaniałym dopełnieniem żeglarskiego urlopu. Warto odwiedzić tu Twierdzę Boyen o powierzchni zajmującej prawie 100 ha i popatrzeć, jak roślinność malowniczo ujęła w swoje władanie zabytkowe mury. Świetnym punktem widokowym jest dawna wieża ciśnień, gdzie obecnie można nie tylko podziwiać panoramę miasta ale również przekąsić coś w kawiarni. Jedną z większych atrakcji Giżycka jest też most obrotowy nad Kanałem Łuczańskim, konstrukcja unikatowa w Polsce. Oczywiście Giżycko to również raj dla wszystkich fanów sportów wodnych.

Węgorzewo to miasteczko położone w malowniczej okolicy nad rzeką Węgorapą i jeziorem Mamry, przygranicy z Obwodem Kaliningradzkim. Woda tutaj jest czysta a przyroda nieskażona, co docenią miłośnicy spokoju i zacisza. Różnorodny krajobraz zachęca do wędrówek po licznych szlakach i ścieżkach. Skorzystać można tu z licznych takich atrakcji, np. rejsy statkami, spływy kajakowe czy wspinaczka. Ponadto zwiedzić można kościół Św. Piotra i Pawła, zamek pokrzyżacki, pałac Lehndorffów oraz wiele innych zabytków architektury.


Miejscowość Przytuły leży w okolicy 6 jezior, a najbliższym jest Głęboka Kuta, ok. 400m od domu. W naszym obiekcie może wypoczywać jednocześnie do 10 osób. 

Nasz dom położony na ogrodzonej działce o powierzchni ok.10 arów. 
 
Na parterze znajdują się:
  • kuchnia połączona z jadalnią z pełnym wyposażeniem 
  • salon z kominkiem, wyposażony w naziemną TV-cyfrową, z możliwścią noclegu dla dwóch osób
  • łazienka
  • z jadalni wyjście na zadaszony taras z widokiem na ogród
Na piętrze są 4 sypialnie 2-osobowe z możliwością dostawek, łazienka z natryskiem i wc.
 
Samochód można zaparkować na ogrodzonej posesji.
Do dyspozycji gości są również meble ogrodowe, miejsce na ognisko, grill, huśtawka ogrodowa, oczko wodne. Na życzenie zapewniamy drewno do kominka i ogniska.