X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Przyjazny Zakątek na skraju Puszczy Boreckiej

Zobacz szczegóły Łękuk Mały 14 / 1
11-510 Wydminy
tel. 606 981 623

 
 
 
Przyjazny Zakątek na skraju Puszczy Boreckiej
Wypoczywaj w najczystszym rejonie Polski. Świeże powietrze, las, jezioro, łąki, wyjątkowa atmosfera.
 
 
 
Do dyspozycji gości przygotowaliśmy:
 
  • Dwie przytulne sypialnie dwuosobowe, salon wraz z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem, łazienka z natryskiem, osobne WC. Jest to świeżo oddane do użytku wnętrze o wysokim standardzie na poddaszu. Dodatkowo ogromny taras z widokiem na łąki i Puszczę Borecką. Przy domu zarybiony staw i miejsca parkingowe dla gości.

 

  • Domek dwuosobowy na terenie działki gospodarzy z aneksem kuchennym, łazienką z natryskiem i WC. Domek ma zadaszony taras i znajduje się na ogrodzonym terenie, gdzie są również miejsca parkingowe. Domek posiada klimatyzację !
 
  • Drewniany domek (kemping) z tarasem, bez wygód XX wieku dla osób spragnionych przygody i doznań duchowych nad niewielkim zarybionym stawem. Oddalony od najbliższych zabudowań 300 metrów, z przepięknym widokiem na łąki i Puszczę Borecką. Umywalka przed domkiem, prysznic pod mirabelką, sławojka (WC) w plenerze 10 metrów od domku - po przejściu przez mostek w niewielkim zagajniku. Zarówno droga jak i sławojka oświetlone. W domku znajduje się pokój oraz wydzielona kuchnia z pełnym wyposażeniem.
 
Do dyspozycji gości udostępniamy również własną wędzarnię, dzięki czemu nasi Goście mogą sami bądź z pomocą gospodarzy przygotować przepyszne ryby wyłowione z pobliskiego jeziora.
 
Odległości:
- do Puszczy Boreckiej - 500 m
- do jeziora Łękuk Mały - 300 m
- do sklepu i kościoła - 1 km.