X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Dom Gościnny Panorama

Zobacz szczegóły Mazurska 116
11-513 Miłki
tel. 606 490 164


"Panorama" to nazwa doskonale oddająca charakter tego miejsca – z okien roztacza się przepiękna panorama jeziora Bocznego po którym pływają majestatyczne jachty.


Oferujemy Państwu 2 apartamenty oraz 3-osobowe pokoje gościnne.

* * *

dla 4 lub więcej osób zachowane są w ciepłej kolorystyce z elementami dekoracyjnymi oraz wygodnym wyposażeniem. To doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu, a pobyt w nich pozostawi z pewnością miłe wspomnienia.

Apartamenty składają się z przytulnego salonu, w którym znajduje się jedna rozkładana kanapa oraz stół. W Kominkowym znajduje się dodatkowo romantyczny kominek przy którym można wygodnie usiąść, a w Widokowym duży balkon, z którego rozciąga się panorama na jezioro. Dalej z apartamentów przechodzi się w wygodne sypialnie.

Apartamenty połączone są z aneksemami kuchennymi wyposażonymi we wszystko, co niezbędne w kuchni: zlew, lodówka, palnikowa płyta elektryczna, czajnik bezprzewodowy.

* * *

Pokoje gościnne 3-osobowe są estetycznie urządzone, z wystrojem utrzymanym w ciepłych barwach. Każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem, a pokoje na piętrze dodatkowo obszerne balkony z widokiem na jezioro. W pokojach znajdują się wygodne łóżka, istnieje również możliwość dostawienia dodatkowych łóżek.

Na parterze znajduje się ogólnodostępna jadalnia z aneksem kuchennym wyposażonym w pełni.

* * *

Nasi Goście mogą korzystać swobodnie z prywatnej plaży z pomostem idealnym na kąpiele słoneczne. Proponujemy również korzystanie ze sprzętu pływającego (łodzie wiosłowe, kajaki, rower wodny). Jest także slip do wodowania łodzi czy skuterów wodnych. Można wypłynąć na jezioro, łowić ryby lub też fotografować żaglówki i krajobrazy.


Posiłki można przygotowywać samodzielnie, ale polecamy skorzystanie z ofert pobliskiej karczmy z regionalnymi potrawami oraz jadłodajni, gdzie można konkretnie zjeść za niewygórowane pieniądze.

Rydzewo to wieś usytuowana w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim, w gminie Miłki. Miejscowość położona bezpośrednio nad jeziorami Niegocin.