X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Mazurska oaza

Zobacz szczegóły Ełcka 10
19-311 Ełk
tel. 515442514

Mazurska Oaza to pensjonat ukryty w zieleni, raj dla ludzi lubiących obcować z naturą.

Interesujące jest położenie obiektu między dwoma jeziorami - Ełckim z którym graniczy pensjonat, gdzie są wspaniałe warunki sportu wodnego, kąpieli, wędkarstwa, oraz z Jeziorem Szarek odległym o 800 m od pensjonatu, leżącym w strefie ochrony naturalnego środowiska, które jest wspaniałym miejscem dla miłośników przyrody.

Mazurska Oaza to posiadłośą o powierzchni 1,5 ha ogrodzona do jeziora, gdzie pomost służy jako przystań dla pływającego sprzętu wodnego, jest ostoją dla wędkarzy i relaksem dla kąpiących się. Na posesji zauważa się szczególną atmosferę wieczoru. Gama świateł posesji, jak też wizualny i akustyczny efekt małego wodospadu wpływa na romantykę wieczorną.  Otoczony zielenią trawnik od strony wjazdowej jest idealnym miejscem relaksu z zachowaniem indywidualnej sfery intymności. 0,7 ha owocowy ogród a w tym pole zabaw od strony jeziora daje możliwość wszelkiej aktywności sportowej i rekreacyjnej, ( ognisko itp.)

Luksusem jest przestrzeń, dewizą jest czystość i temu chcemy być wierni, bo to jest najwyżej cenione wśród Gości.
 
Zaletą pensjonatu jest samodzielność naszych Gości.Dla przykładu ; Wynajmując cały obiekt  grupom zaprzyjaźnionych wzajemnie ludzi,macie Państwo praktycznie cały obiekt do swojej dyspozycji.

Obiekt jest sporadycznie używany przez właściciela, dlatego Goście mają pełną swobodę ale i odpowiedzialność w poszanowaniu mienia pensjonatu. Nasz personel jest obecny na miejscu kilka godzin dziennie i ten czas należy wykorzystać na wszelkie zapytania czy potrzeby dnia. Oczywiście  w razie konieczności lub nieprzewidzianych okoliczności jesteśmy w każdej chwili do dyspozycji.

Mieliśmy szczęście gościć u nas ludzi zadowolonych, takich, którzy przed urlopem szukali tego, co na urlopie u nas znaleźli - naturę i odpoczynek, a to się długo pamięta.
 
Jeżeli by się Państwu u nas podobało - polecajcie nas swoim przyjaciołom.
Gdyby się nie podobało - polecajcie nas tym, których nie bardzo lubicie!
Do miłego spotkania! 

Z odrobiną humoru i serdecznym uśmiechem pozdrawiam!