X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka

Zobacz szczegóły Kuty 15
11-610 Pozezdrze
tel. 609-564-760

Raj na ziemi to Mazurski Raj.....

 

Obiekt położony bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta w Kutach koło Giżycka (18 km) i Węgorzewa (14 km), w samym sercu Mazur. Na terenie ogrodzonej posesji jest parking dla naszych gości, a cały teren jest monitorowany i oświetlony. W swojej ofercie posiadamy dwa apartamenty (z niezależnym wejściem) mające po 10 miejsc noclegowych oraz budynek starej kuźni pełniącej rolę budynku rekreacyjno – sportowego.

 

Apartamenty składają się z trzech sypialni, dwóch łazienek, kuchni oraz salonu z tradycyjnym kominkiem na drewno. Z balkonu sypialni jest przepiękny widok na jezioro oraz lasy na przeciwległym brzegu jeziora.

Każdy apartament jest luksusowo wyposażony w nowoczesne sprzęty AGD i RTV. Na wyposażeniu standardowym jest: telewizor 50″ lub multimedialny, odtwarzacz DVD z płytami, wieża CD, pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka 4-palnikowa z piekarnikiem itp.

Jezioro jest strefą ciszy a widok w 3/4 jest na otaczający jezioro las. Mamy własną linię brzegową o długości prawie 100m i to w odległości zaledwie 20 m od wejścia do domu. Jest mała plaża, huśtawki dla dzieci, pomost wędkarski, taras na wodzie jeziora, a do dyspozycji naszych gości jest również łódź wiosłowa z kapokami we wszystkich rozmiarach. Grill czy też miejsce na ognisko jest usytuowane zaledwie kilka metrów od brzegu jeziora. Do dyspozycji gości są również bezpłatnie leżaki,  piłki, paletki do kometki, kijki Nordic Walking, itp. W zimie dla naszych gości oferujemy narty biegowe. Rowery są na życzenie i odpłatnie w cenie 50 zł/pobyt, które należy zarezerwować przed przyjazdem.

W cenie pobytu nasi goście otrzymują ręczniki, mydło, szampon do włosów, kostki do zmywarki, papier toaletowy oraz kostki do zmywarki.

Poza wakacjami przez cały rok zapraszamy na dni wolne od pracy jak: weekend majowy, Boże Ciało, Święta Wielkanocne i Święta Bożego Narodzenia, Rajd Polski, czy też na zabawy z przyjaciółmi w Andrzejki czy też Sylwestra.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

 

Zapraszamy do raju.... Mazurskiego Raju!