X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka, dom i apartamenty

Zobacz szczegóły Kuty 15
11-610 Pozezdrze
tel. 609-564-760

 

Czy Raj na ziemi to Mazurski Raj-Luksusowa Turystyka...?

Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka to wyjątkowa posesja z dużym domem 220m2 położonym bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta we wsi Kuty koło Giżycka (18 km) i Węgorzewa (14 km), w samym sercu Mazur; na terenach obowiązuje Natura 2000 ze strefą ciszy.


Na ogrodzonej posesji jest parking dla naszych gości, a cały teren jest monitorowany i oświetlony. W swojej ofercie posiadamy dwa piętrowe apartamenty (z niezależnym wejściem) mające po 10 miejsc noclegowych oraz budynek starej kuźni pełniącej rolę budynku rekreacyjno – sportowego.

Widok wczesną wiosną z wejścia do domu w 2016 roku:

https://www.youtube.com/watch?v=IO5HWGPemgc

Wirtualny spacer po pokojach i kuźni:

http://www.wpanoramie.pl/mazurskiraj/

Dwa lustrzanego odbicia apartamenty, każdy z nich o pow. 110m2 (lewa strona domu i prawa strona domu) składające się z trzech sypialni, dwóch łazienek, kuchni oraz salonu z tradycyjnym kominkiem na drewno. Z balkonu sypialni jest przepiękny widok na jezioro oraz lasy na przeciwległym brzegu jeziora.

Każdy apartament jest luksusowo wyposażony w nowoczesne sprzęty AGD i RTV. Na wyposażeniu standardowym jest: telewizor 50″ lub multimedialny, odtwarzacz DVD z płytami, wieża CD, pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka 4-palnikowa z piekarnikiem itp.

Jezioro jest strefą ciszy a widok w 3/4 jest na otaczający jezioro las. Mamy własną linię brzegową o długości prawie 100m i to w odległości zaledwie 20 m od wejścia do domu. Jest mała plaża, huśtawki dla dzieci, pomost wędkarski, taras na wodzie jeziora, a do dyspozycji naszych gości jest również łódź wiosłowa z kapokami we wszystkich rozmiarach. Grill czy też miejsce na ognisko jest usytuowane zaledwie kilka metrów od brzegu jeziora. Do dyspozycji gości są również bezpłatnie leżaki,  piłki, paletki do kometki, kijki Nordic Walking, itp. W zimie dla naszych gości oferujemy narty biegowe. Rowery są na życzenie i odpłatnie w cenie 50 zł/pobyt, które należy zarezerwować przed przyjazdem.

W cenie pobytu nasi goście otrzymują ręczniki, mydło, szampon do włosów, kostki do zmywarki, papier toaletowy oraz kostki do zmywarki.

Poza wakacjami przez cały rok zapraszamy na dni wolne od pracy jak: weekend majowy, Boże Ciało, Święta Wielkanocne i Święta Bożego Narodzenia, Rajd Polski, czy też na zabawy z przyjaciółmi w Andrzejki czy też Sylwestra.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.mazurski-raj.pl.

Zapraszamy.

 

Zapraszamy do raju.... Mazurskiego Raju!